Mistrovství ČR 2012

V neděli 3.6. v podvečerních hodinách byl dobojován poslední zápas soutěže družstev seniorů na MČR 2012 v šermu šavlí. Nejúspěšnějším týmem se stal pořádající oddíl ŠK Houštka, který z celkového počtu 33 medailí vybojoval hned 20 cenných kovů (7 zlatých, 7 stříbrných a 6 bronzových). Na druhém místě v pořadí oddílů skončil klub AMU Praha (2 zlaté a 1 bronzová) a velmi dobře se umístil nejmladší šavlový klub DDM Chomutov (1 zlatá a 2 bronzové).

Celé mistrovství provázela perfektní práce pořadatelů, kteří dokázali i v našich podmínkách připravit skvělé zázemí pro sportovce i diváky.


Finálová utkání všech věkových kategorií budou postupně nahrávána na Youtube kanál ŠK Houštky.

Nábor 2020 - 2021

Oficiální ukázkové tréninky pro Vás máme připravené na pátek 11. září a následující pátek 18. září, vždy v 18:30. Pokud ani jeden z těchto termínů nemůžete, nevadí. Zastavte se na jakémkoliv pátečním tréninku v průběhu sezóny. Přijďte se podívat, jak probíhá trénink. Vysvětlíme jak fungujeme a jaké jsou podmínky. Zájemci si rovnou můžou donést sportovní boty, oblečení na sport a lahev vody a rovnou se zapojit do... více