Skvělý vstup juniorů do nové sezóny

Po kadetech si odbyli svoji premiéru i šermíři v kategorii juniorů. A hned šlo o premiéru jako hrom!

Brzy ráno v neděli 14. září vyrazila výprava našich juniorů pod vedením Honzy Csépla do Polska. Cílem bylo ověřit výkonnost našich juniorů na startu nové sezóny a zjistit jejich připravenost na těžké turnaje Světového poháru juniorů. A rovnou se povedl neskutečný výsledek.

Adam HANUŠ se po skvělém výkonu v základních skupinách probojoval přes dvě eliminační utkání a zakončil svoji pouť turnajem na skvělém 7. místě!!! Druhý z našich šermířů, Jirka PLONER, začal základní skupiny velmi vlažně. V eliminaci ale svým aktivním a důrazným pojetím šermu překvapil své polské soupeře a připsal si 2 krásná vítězství. Stopku Jirkovi vystavil až pozdější výherce celého turnaje, ale celkové 8. místo je perfektní vizitkou našeho mladého borce a velkým příslibem do dalších turnajů.

Mezi děvčaty se dobře prezentovala Jana MAZÁNKOVÁ, která na svých prvních juniorských závodech vybojovala krásné 25. místo.

Nábor 2020 - 2021

Nábor pro rok 2021 je naplánován na pátek 10.9. a 24.9. vždy od 18:30. Navíc  ve středu 8.9. budme mít prezentaci na Festivalu Sportu v Bransýse nad Labem, tak se přijďte podívat a pokud budete mít nějaké otázky rádi je zodpovíme.   více