Mistrovství ČR 2012

V neděli 3.6. v podvečerních hodinách byl dobojován poslední zápas soutěže družstev seniorů na MČR 2012 v šermu šavlí. Nejúspěšnějším týmem se stal pořádající oddíl ŠK Houštka, který z celkového počtu 33 medailí vybojoval hned 20 cenných kovů (7 zlatých, 7 stříbrných a 6 bronzových). Na druhém místě v pořadí oddílů skončil klub AMU Praha (2 zlaté a 1 bronzová) a velmi dobře se umístil nejmladší šavlový klub DDM Chomutov (1 zlatá a 2 bronzové).

Celé mistrovství provázela perfektní práce pořadatelů, kteří dokázali i v našich podmínkách připravit skvělé zázemí pro sportovce i diváky.

Finálová utkání všech věkových kategorií budou postupně nahrávána na Youtube kanál ŠK Houštky.

Nábor 2023

Hlavní nábor pro rok 2023 je naplánován na pátek 8. 9. od 18:30. Rodičům představíme v krátkosti oddíl a děti se mohou rovnou zapojit. Stačí sportovní oblečení, boty do tělocvičny a vodu na pití. Pokud byste nemohli přijít, stačí dorazit na kterýkoli další páteční trénink od 18:00 a domluvíme se. více